KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15564035
nr 1556 4035
Bo Yson Sjöberg
(1915-1994), Sverige
Oljemålning, Träd. Signerad Yson. Olja på pannå, 25x35 cm, yttermått inklusive ram: 35x47 cm
Bo Yson Sjöberg, svensk målare född i Stockholm 1915, död 1994.
Utrop:
500 kr
måndag 21 augusti 2023
kl 19:58:00
Bo Yson Sjöberg
Läs mer om Bo Yson Sjöberg